Dekofasada

Ile światła słonecznego dostaje parapet

Strona głównaAktualnościIle światła słonecznego dostaje parapet

wielkość tekstu:A | A | A

Ile światła wpada przez okno? Czy dostanie bezpośrednie słońce? Może to być kluczowe, ponieważ na przykład możesz zdecydować się na białe odblaskowe ozdoby lub przezroczyste szklane butelki, jeśli nie masz dużo światła słonecznego. Dodatkowo możesz również dodać odrobinę koloru. Te sztuczki pomogą subtelnie rozprowadzić wpadające światło i stworzyć poczucie otwartości.
 
Ponadto, jeśli chcesz umieścić rośliny, musisz wybrać rodzaj, który poradzi sobie z warunkami wnętrza Twojego domu. I to działa w obie strony. Wiele kwitnących roślin ma wyjątkowo delikatne płatki, przez co nie może się rozwijać w pełnym słońcu.

23

WRZ

2021

735

RAZY

CZYTANO

dekofasada.com

Strona główna

0 +

zrealizowanych projektów

0 +

zadowolonych klientów

0 +

pozytywnych referencji o naszych fachowcach

0 +

pozytywnych opinii o naszych produktach

Formularz kontaktowyMasz pytanie? Napisz do nas!

dalej

Kontakt

Thermoenergy Sp. z o.o.

40-013 Katowice

ul. Staromiejska 6

tel: +48 539 178 540

biuro@dekofasada.com

Posiadając niezbędne kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie służymy pomocą w realizacji różnorodnych projektów, o różnorodnych rozmiarach i stopniach zaawansowania, w wielostronnych dziedzinach artystycznych. Gwarantujemy pełną dostępność naszych produktów oraz usług oraz wsparcie techniczne przy opracowywaniu projektów elementów wewnętrznych, zewnętrznych. Oferujemy profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta.
osób online: 1
Facebook