Dekofasada

Czy wiesz, że...

Strona głównaCzy wiesz, że...

wielkość tekstu:A | A | A

Kamień dekoracyjny jest idealnym rozwiązaniem dla miłośników klasycznego piękna. Jest dobrem o najwyższych walorach estetycznych i żywotnym cyklu. Daj się więc zainspirować, odkryj piękno naszych kamieni i skorzystaj z indywidualnej porady naszego kompetentnego personelu.

Pozostałe ciekawostki:

  • Parapety zewnętrzne montuje się celem odprowadzenia wody deszczowej i ochrony elewacji budynków. Dlatego tak ważna jest jakość ich wykonania oraz montażu. Elementy muszą być odporne na działanie warunków atmosferycznych. Dlatego w naszej ofercie znajdziesz produkty odporne na wilgoć, promieniowanie słoneczne i domowe środki czystości.
  • Siedzisko na parapecie we własnym domu to marzenie wielu z nas. Siedząc wygodnie pod oknem, możemy podziwiać widoki, które się za nim roztaczają, delektować się kawą, pracować z laptopem czy też zaczytywać się w ciekawej lekturze. Takie rozwiązanie sprawdza się świetnie w salonie, sypialni, pokoju dziecka czy też gabinecie, jako przestrzeń idealna na przerwę lub spędzanie czasu z najbliższymi.

0 +

zrealizowanych projektów

0 +

zadowolonych klientów

0 +

pozytywnych referencji o naszych fachowcach

0 +

pozytywnych opinii o naszych produktach

Formularz kontaktowyMasz pytanie? Napisz do nas!

dalej

Kontakt

Thermoenergy Sp. z o.o.

40-013 Katowice

ul. Staromiejska 6

tel: +48 539 178 540

biuro@dekofasada.com

Posiadając niezbędne kwalifikacje oraz długoletnie doświadczenie służymy pomocą w realizacji różnorodnych projektów, o różnorodnych rozmiarach i stopniach zaawansowania, w wielostronnych dziedzinach artystycznych. Gwarantujemy pełną dostępność naszych produktów oraz usług oraz wsparcie techniczne przy opracowywaniu projektów elementów wewnętrznych, zewnętrznych. Oferujemy profesjonalne, indywidualne podejście do każdego klienta.
osób online: 1
Facebook